CARNATION K UD 2x35st BL IP54 830 8 D80X138
Indeks: BLS0000014906
Oprawa naścienna do stosowania na elewacjach zewnętrznych. Oprawa w postaci tubusa, świeci w górę i dół. Służy do ilumiancji elewacji.
Dane mechaniczne:
| Montaż | naścienny |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| Przesłona | ST szyba transparentna |
| Wymiary | D80 x 138 |
Dane elektryczne:
| Typ źródła | LED |
|---|---|
| Strumień oprawy [lm] | 2 x 440 lm |
| Moc oprawy [W] | 2x6W |
| Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] | 73 |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 |
| CRI | >80 |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 35 st |
| Klasa ochrony | I |
| Stopień szczelności | IP54 |
| Zasilanie | 100-240 V, 50-60 Hz |
| Zasilacz elektroniczny | Zasilacz LED |
Wykres światłości:

Rysunki techniczne:


