kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  Zakład Produkcyjny
M4D9WD-scaled

Zakład produkcyjny Bee-Light mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w południowo-wschodniej części Polski. Jest to miejsce produkcji ale również badania i rozwoju naszych produktów. Wykwalifikowani pracownicy obsługują zaawansowany park maszynowy, który stale poszerzamy. Inwestujemy w najnowsze technologie, które pozwalają nam dbać o najwyższą jakość wykonywanych produktów zważając na ekologię.

Nasze wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie w branży oświetleniowej pozwala dopasować odpowiednie oprawy do specjalistycznych warunków. Wysokie i niskie temperatury, czynniki atmosferyczne, chlor, amoniak, kwasy – wszystkie te oraz wiele innych czynników ma ogromne znaczenie w doborze odpowiednich opraw do warunków panujących w oświetlanym miejscu. Tworzymy również oprawy do miejsc, gdzie ich zadaniem jest idealne odwzorowanie barw – sale operacyjne, laboratoria. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa projektu.

Inżynierowie Bee-Light to eksperci w konstruowaniu opraw oświetleniowych z nastawieniem na najwyższa jakość oraz ekologię. Każdy projekt jest dokładnie analizowany pod kątem ekonomii, zastosowania i funkcjonalności dla klienta. Poddawany jest również szczegółowym testom przez zespół techników oświetlenia i projektantów. Nowoczesne podejście przy współpracy z najwyższej klasy urządzeniami pomiarowymi pozwalają tworzyć niespotykane dotąd projekty opraw oświetleniowych.

Park maszynowy podstawą najwyższej jakości produktów. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania to szkielet pracy w zakładzie produkcyjnym Bee-Light. Elastyczność działania umożliwia nam na tworzenie standardowych produktów w niespotykanie krótkich terminach oraz indywidualne podejście przy rozwiązaniach szytych na miarę. Jesteśmy otwarci na każdy projekt i nie boimy się płynąć pod prąd. Nasz dział konstrukcyjny przygotuje dla Państwa produkty pod indywidualne potrzeby projektowe. Każdy pracownik zakładu produkcyjnego to specjalista w swojej dziedzinie – to największa siła i wartość BEE-LIGHT.

clayton-cardinalli-hkJNx0EDbjE-unsplash-1110x740-1