kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  Stwórz Własną Oprawę z Bee-Light

BEE-LIGHT CREATIVE

Stwórz własny projekt oprawy oświetleniowej

W BEE-LIGHT pasjonujemy się światłem, kształtem i pięknem. Za naszymi produktami stoi niezwykle utalentowany i doświadczony zespół fachowców w zakresie techniki świetlnej oraz ponadprzeciętnych projektantów. BEE-LIGHT to przede wszystkim rozwiązania przygotowywane na indywidualne życzenie klienta. Zaprojektujemy, przygotujemy model 3D, wyprodukujemy i dostarczymy wszystko zgodnie z zamówieniem.

BeeLight_VG_025_small
BeeLight_VG_015_small

Rozwiązania szyte na miarę

Bee-Light to zespół fachowców w dziedzinie oświetlenia profesjonalnego, ludzie którzy są niesamowicie oddani swojej pasji do kreowania rozwiązań oświetleniowych. Pszczoły symbolizują naszych pracowników, którzy są ekspertami z niesamowicie długim, kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracowitość, niezwykła staranność, wielkie ambicje, ciągła chęć doskonalenia się i rozwoju to cechy, które nas wyróżniają. Jako grupa specjalistów w branży oświetleniowej, naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz porady dotyczącej doboru odpowiedniego rozwiązania, które nie tylko spełni, ale też przewyższy oczekiwania.

Współpraca z SARP Łódź

Przy każdym projekcie dążymy do doskonałości. Dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami – STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW POLSKICH SARP Łódź – nasz partner w kreowaniu nowoczesnych, ekologicznych i pięknych rozwiązań oświetlenia architektonicznego wewnątrz i na zewnątrz budynków.

BeeLight_VG_002_small
BeeLight_VG_008_small

Jeden zgrany zespół

Idealne połączenie oświetlenia i architektury staje się realne dzięki zespołowi marki BeeArt. Nasz zespół konstruktorów, technologów i projektantów to grupa pasjonatów wzornictwa, projektowania form, optyki oraz elektrotechniki. Ich wiedza i doświadczenie zawodowe pozwalają na szybkie wdrażanie nowych produktów spełniających Państwa wysokie wymagania.

Twoje wsparcie w oświetleniu

Uważnie słuchamy, profesjonalnie doradzamy i opracowujemy optymalne rozwiązania oświetleniowe w ścisłym kontakcie z naszymi klientami. Opieramy się na wizualizacjach oświetlenia, obliczamy energooszczędność zaproponowanej koncepcji oświetlenia, jesteśmy zawsze zaangażowani i niekonwencjonalni w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy kompetentnym partnerem po stronie klienta przez cały proces od doradztwa, przez projekt i zamówienie aż po dostarczenie towaru pod wskazany adres.

BeeLight_VG_020_small
6-bc

Kierujemy się zasadami

„Rozpoczęcie współpracy razem to

początek, pozostanie razem to postęp, a

wspólna praca to sukces”. HENRY FORD

Poniżej w kilku krokach pokażemy Ci kilka zasad, dzięki którym stworzysz swoją oprawę oświetleniową, a my wykonamy dla Ciebie model 3D oraz następnie wyprodukujemy.

Krok 1

Rozmiar oprawy będzie naszym pierwszym krokiem w stworzeniu projektu. Projektując oprawę pamiętajmy, że rozmiar oprawy powinien zostać dostosowany do wielkości pomieszczenia. Oprawa wykonana będzie z giętego aluminium o wysokości 85mm. W kroku drugim zaprojektuj wszystkie ścianki oprawy. Pamiętaj : min. długość odcinka prostego to 15mm oraz min. promień łuku to 25mm. Krok trzeci Twojego projektu to połączenie boków w zamkniętą oprawę.

Krok 2

Twój projekt oprawy może być wykonany w dwóch wariantach. Oprawa może posiadać świecenie pełnopłaszczyznowe lub może świecić częścią, np. poprzez wycięcie środka lub kilku elementów z wnętrza oprawy. Wybierając sposób świecenia miej na uwadze sposób montażu oprawy. Oprawa może świecić tylko do dołu, tylko do góry lub do góry i do dołu.

zwieszane
Krok 3

Przy projektowaniu oprawy oświetleniowej wybór źródła światła to poza kształtem oprawy najważniejszy element. Nasi inżynierowie oraz projektanci dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu. W tym kroku musimy zdecydować jaką temperaturę barwową chcemy uzyskać z oprawy. Wyróżniamy ledy 3000K, 4000K, Tunable White oraz RGB.

Krok 4

Ostatnim krokiem przy projektowaniu oprawy jest wybór sposobu sterowania. Możemy robić to za pomocą włącznika, gdy chcemy korzystać z funkcji włącz/wyłącz. Możemy również skorzystać z systemów sterowania włączaniem, temperaturą barwową i intensywnością światła przy pomocy włącznika, smartfona lub systemu sterowania.

Krok 5

Zaprojektowana oprawa trafia w ręce naszych inżynierów. Przygotowujemy obliczenia oraz model 3D Twojego dzieła. Omawiamy szczegóły i przystępujemy do wykonania Twojej indywidualnie zaprojektowanej oprawy oświetleniowej. Model 3D oprawy przedstawia realny wygląd oprawy zaprojektowanej przez Ciebie.

dolores 3d6

DOLORES – Oprawa zaprojektowana wspólnie z Panią Architekt i od imienia Pani Architekt również nazwana.

Przykłady realizacji

Wybrane modele 3D projektów