kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  Kariera

Witaj w Bee-Light – Twojej Przyszłości!


Czy myślisz o pracy, która nie tylko daje Ci satysfakcję zawodową, ale także pozwala na tworzenie pozytywnego wpływu na otaczający nas świat? Z Bee-Light możesz spełnić swoje marzenia i plany prywatne i zawodowe. Nasza firma to znacznie więcej niż tylko miejsce pracy – to ludzie, którzy łączą swoją pasję, technologię i innowacyjny świat oświetlenia z misją ochrony naszej planety.

Kim jesteśmy?


Bee-Light to innowacyjna firma specjalizująca się w kreowaniu, projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań z zakresu profesjonalnego oświetlenia LED.

Dlaczego warto do nas dołączyć?


  1. Wpływ na przyszłość: Pracując z nami, masz szansę być częścią rozwoju technologii oświetlenia, które zmieniają oblicze świata.
  2. Pasja i zaangażowanie: W Bee-Light cenimy innowacyjność i kreatywność. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, które wspiera rozwijanie swoich pasji.
  3. Zrównoważony rozwój: Nasza firma angażuje się w różnorodne projekty – zobacz nasze realizacje – działamy na wielką skalę. Razem możemy tworzyć kolejne projekty.
  4. Rozwój zawodowy: W Bee-Light dbamy o rozwój naszych pracowników. Oferujemy szkolenia i możliwości awansu, abyś mógł osiągnąć swoje cele zawodowe.
  5. Zespół pasjonatów: Nasz zespół to grupa ludzi o wspólnej misji. Razem tworzymy inspirujące środowisko, które napędza nas do osiągania coraz to większych sukcesów.

Jak do nas dołączyć?


Jeśli jesteś osobą, która łączy pasję zawodową z chęcią zmiany świata na lepsze, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i dołącz do naszej rodziny Bee-Light. Wyślij do nas swoją kandydaturę na adres email – kariera@bee-light.pl załączając CV oraz kilka słów o sobie.

Bee-Light – Tworzymy jasną przyszłość razem!

Miasto

Oferta Pracy

Link do Oferty

Wrocław

Doradca Ds. Realizacji Projektów Oświetleniowych – Przedstawiciel Handlowy

Katowice

Doradca Ds. Realizacji Projektów Oświetleniowych – Przedstawiciel Handlowy

Ostrowiec Świętokrzyski

Doradca Ds. Realizacji Projektów Oświetleniowych – Przedstawiciel Handlowy

Ostrowiec Świętokrzyski

Pracownik Produkcji