kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN

Home  /  O nas

Witaj! Jestem małą pszczołą. Bardzo interesuję się kwiatami, a do moich codziennych zajęć należy opieka nad naszą Królową. Ja i moja cała rodzina dbamy, aby wszystko było przygotowane zgodnie z wyznaczonymi wcześniej terminami. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, ale nie spoczywamy na laurach. Wciąż poszukujemy najwydajniejszej metody produkcji miodu oraz ciągle doskonalimy nasz miód. My pszczoły jesteśmy niesamowicie pracowite i głodne wiedzy!” Tak jak nasze pszczoły, my również posiadamy priorytety w Bee Light. Dla nas kwiaty to światło – stąd nazwy naszych opraw, zaś Królowa reprezentuje naszych klientów, których jakościowa obsługa jest naszym najwyższym celem. Ciągła chęć doskonalenia się i rozwoju jest cechą wspólną naszą oraz naszych przyjaciół. Jako grupa specjalistów w dziedzinie oświetlenia naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz porady dotyczącej doboru odpowiedniego rozwiązania, które nie tylko spełni, ale przewyższy oczekiwania. Pracujemy w zgodzie z ekologią, szanujemy naszą planetę oraz środowisko. Światło i Życie w zgodzie z natura zainspirowały nas do stworzenia marki, w której stawiamy na naukę, rozwój oraz ekologie. Biorąc na przykład pszczoły, które napędzają świat do rozwoju, tak my kierując się najwyższa jakością dostosowana pod indywidualne wymagania tworzymy przyszłość w dziedzinie oświetlenia. Zespół doświadczonych ekspertów codziennie projektuje, wdraża i udoskonala innowacyjne rozwiązania. Nasze działania maja na celu stanie się miedzynarodowym liderem w kreowaniu rozwiązań oświetleniowych. Pozwoli nam to na podzielenie się z całym światem technologia, która odmieni życie milionów ludzi. Jesteśmy team’em Bee!

BEE LIGHT to zespół profesjonalistów odpowiedzialnych za rynki oświetleniowe na całym świecie. Wiodąca marka zajmująca się rzemiosłem z zakresu kreowania i produkcji nowoczesnych opraw oświetleniowych wykorzystując najnowocześniejsze źródła oświetlenia LED. Nasze produkty znajdują zastosowanie w oświetleniu biur, miejsc użyteczności publicznej, przestrzeni magazynowych i przemysłowych, przestrzeni handlowych i usługowych oraz obszarów zewnętrznych i architektury. Współpracujemy również z sektorem medycznym, dla którego wkrótce zostanie wyodrębniona specjalna oferta BeeMed.

BEE ART to marka profesjonalnego oświetlenia architektonicznego. Dążymy do zainspirowania naszych klientów za pomocą oryginalnych, funkcjonalnych i energooszczędnych opraw LED. Ogromne doświadczenie naszych pracowników gromadzone przez wiele lat pozwala nam rozpoznać indywidualne wymagania architektury i przełożyć je na rozwiązania oświetleniowe. BeeArt jest marką skupiającą w jednym miejscu osoby z licznymi sukcesami w postaci polskich i zagranicznych projektów z wiodącymi architektami.

PARK MASZYNOWY podstawą najwyższej jakości produktów. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania to szkielet pracy w zakładzie produkcyjnym BEE LIGHT. Elastyczność działania umożliwia nam na tworzenie standardowych produktów w niespotykanie krótkich terminach oraz indywidualne podejście przy rozwiązaniach szytych na miarę. Jesteśmy otwarci na każdy projekt i nie boimy się płynąć pod prąd. Nasz dział konstrukcyjny przygotuje dla Państwa produkty pod indywidualne potrzeby projektowe. Każdy pracownik zakładu produkcyjnego to specjalista w swojej dziedzinie – to największa siła i wartość BEE LIGHT.

INŻYNIEROWIE BEE LIGHT to eksperci w konstruowaniu opraw oświetleniowych z nastawieniem na najwyższą jakość ze świadomością ekologii. Każdy projekt jest dokładnie analizowany oraz poddawany szczegółowym testom. Nowoczesne podejście przy współpracy z najwyższej klasy urządzeniami pomiarowymi pozwalają tworzyć niespotykane dotąd projekty.

Pozornie wszyscy przyzwyczajeni do działającego oświetlenia nie zwracają uwagi na korzyści jakie niesie ze sobą. Natomiast brak odpowiednio dobranego oświetlenia może powodować wiele problemów i strat. Dlatego mając ogromne doświadczenie w oświetleniu dobierzemy odpowiednie oprawy do warunków w jakich przyjdzie im pracować. Wysokie lub niskie temperatury, czynniki atmosferyczne, chlor, amoniak, kwasy – TAK to wszystko ma znaczenia dla żywotności oprawy, która ma pracować dla Ciebie. Dział specjalistów opraw do warunków szczególnych doradzi jakie produkty powinny zostać zastosowane.

INFORMACJA to najistotniejsza wartość dzisiejszych czasów. Jeszcze większą wartością jest przekazanie tej informacji w odpowiednim czasie. Nasza obsługa klienta to indywidualne podejście oraz szacunek dla czasu klienta. Mając świadomość jak dla Państwa to istotne elementy, stale doskonalimy ten proces. W ulu królowa jest tylko jedna, My stawiamy na Klienta! PROCES zamówienia to szereg operacji kontrolowanych na każdym etapie. Takie podejście pozwala nam na szacowanie realnych terminów realizacji. Za każdy etap zamówienia odpowiada wysoce wyspecjalizowany zespół ekspertów co daje pewność na każdym etapie realizacji.