kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  O nas

Bee-Light to zespół fachowców w dziedzinie oświetlenia profesjonalnego, ludzie którzy są niesamowicie oddani swojej pasji do kreowania rozwiązań oświetleniowych. Pszczoły symbolizują  naszych pracowników, którzy są ekspertami z niesamowicie długim kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracowitość, niezwykła staranność, wielkie ambicje, ciągła chęć doskonalenia się i rozwoju to cechy, które nas wyróżniają. Jako grupa specjalistów w branży oświetleniowej, naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz porady dotyczącej doboru odpowiedniego rozwiązania, które nie tylko spełni, ale też przewyższy oczekiwania.

Światło oraz koncepcja życia i pracy w zgodzie z natura zainspirowały nas do stworzenia marki, w której stawiamy na naukę, rozwój, ekologie oraz poszanowanie naszej planety i środowiska. Biorąc za przykład pszczoły, które są podstawą życia na Ziemi, tak my kierując się najwyższa jakością dostosowana pod indywidualne wymagania tworzymy przyszłość w dziedzinie oświetlenia.

Nasze oprawy jako składniki rozwiązań oświetleniowych zostały opatrzone nazwami kwiatów które jako źródło pyłu kwiatowego są nieodłączną częścią w procesie powstawania miodu. Tak jak miód, tak nasze światło posiada swoje prozdrowotne właściwości. Tworzymy oprawy zgodnie z założeniami Human Centric Lighting, które przynoszą ogromne korzyści związane z funkcjonowaniem naszego życia codziennego. Odpowiednio dobrane światło ma wpływ na nasze samopoczucie, a nawet i zdrowie. Jako Team Bee marzymy o tym aby podzielić się z całym światem technologia, która odmieni życie milionów ludzi. Wierzymy ze wartości które nami kierują pozwolą nam w przyszłości zostać międzynarodowym liderem z zakresu kreowania rozwiązań oświetleniowych. To waśnie my – Team Bee!

INFORMACJA to najistotniejsza wartość dzisiejszych czasów. Jeszcze większą wartością jest przekazanie tej informacji w odpowiednim czasie. Nasza obsługa klienta to indywidualne podejście oraz szacunek dla czasu klienta. Mając świadomość jak dla Państwa to istotne elementy, stale doskonalimy ten proces. W ulu królowa jest tylko jedna, My stawiamy na Klienta!

PROCES zamówienia to szereg operacji kontrolowanych na każdym etapie. Takie podejście pozwala nam na szacowanie realnych terminów realizacji. Za każdy etap zamówienia odpowiada wysoce wyspecjalizowany zespół ekspertów co daje pewność na każdym etapie realizacji.