PUMPKIN SH BL IP65 840 110 321
Indeks: BLS0000005632
Zewnętrzny naświetlacz LED świecący szerokostrumieniowo. Oprawa przeznaczona do oświetlenia parkingów, terenów zewnętrznych, wejść przed budynkiem.
Dane mechaniczne:
| Montaż | naścienny |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| Przesłona | SH szyba hartowana |
| Waga [kg] | 2.5 |
| Wymiary | 321 x 282 x 38 |
Dane elektryczne:
| Typ źródła | LED |
|---|---|
| Strumień oprawy [lm] | 11407 |
| Moc oprawy [W] | 100 |
| Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] | 114 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 |
| CRI | >80 |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 120 |
| Klasa ochrony | I |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Zasilanie | 220-240 V, 50-60 Hz |
| Żywotność LED [h] | 50000 |
| Lx/By | L70/B50 |
| Temperatura otoczenia [°C] | - 20 ÷ +45 |
| Zasilacz elektroniczny | Zasilacz LED |
Wykres światłości:

Rysunki techniczne:

Akcesoria
| id | BLS0000015166 |
|---|---|
| name | Złączka IP68 - THB.391.A3A 3P |
| image |
| id | BLS0000015166 |
|---|---|
| name | Złączka IP68 - THB.391.A3A 3P |
| image |

