COSMOS O G SH 30st IP67 INOX 830 3 D108X152
Indeks: BLS0000013164
Okrągła oprawa ziemna montowana w ziemi za pomocą puszki montażowej. Korpus oprawy wykonany jest ze stali nierdzewnej. Źródłem światła źródło led z układem odbłyśnikowym o kącie rozsyłu 30 stopni. Układ optyczny ma możliwość ustawienia kierunku świecenia w zakresie +/- 15 stopni w jednym kierunku
Dane mechaniczne:
| Montaż | ziemia |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Kolor | INOX |
| Przesłona | szkło hartowana |
| Odporność mechaniczna | IK10 |
| Wymiary | D108x152 |
Dane elektryczne:
| Typ źródła | LED |
|---|---|
| Strumień oprawy [lm] | 302 |
| Moc oprawy [W] | 3 |
| Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] | 101 |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 |
| CRI | >80 |
| SDCM (źródła LED) | 3 |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 30st |
| Klasa ochrony | I |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 220-240 V, 50-60 Hz |
| Temperatura otoczenia [°C] | -25 - +35 |
| Zasilacz elektroniczny | Zasilacz LED |
Wykres światłości:

Rysunki techniczne:
Akcesoria
| id | BLS0000015166 |
|---|---|
| name | Złączka IP68 - THB.391.A3A 3P |
| image |
| id | BLS0000015166 |
|---|---|
| name | Złączka IP68 - THB.391.A3A 3P |
| image |

