IVY OS Z 90ST MW IP65 BL 840 168-217-265 D332
Indeks: BLS0000004776
Oprawa przemysłowa IVY OS (bluszcz) wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium lakierowanego. Oprawa przystosowana do pracy w temperaturze od -40°C do nawet +50°C. IVY OS jest produktem świetnie sprawdzającym się na halach produkcyjnych czy w magazynach. Oprawa ta to świetny wybór dla klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz oryginalny wygląd.
Dane mechaniczne:
| Montaż | zwieszany |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| Przesłona | soczewki 90st |
| Odporność mechaniczna | IK08 |
| Waga [kg] | 3.8 |
| Wymiary | Ø332 x 159 |
Dane elektryczne:
| Typ źródła | LED |
|---|---|
| Strumień oprawy [lm] | 26550 - 16835 |
| Moc oprawy [W] | 150 - 90 |
| Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] | 177 - 187 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 |
| CRI | >80 |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 90 |
| Klasa ochrony | I |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Zasilanie | 220-240 V, 50-60 Hz |
| Żywotność LED [h] | 100000 |
| Lx/By | L80/B50 |
| Temperatura otoczenia [°C] | -40°C〜+50°C |
| Zasilacz elektroniczny | Zasilacz LED |
| Parametry nastaw zasilacza LED |
150 W - 26550 lm 120 W - 21715 lm 90 W - 16835 lm |
Wykres światłości:

Rysunki techniczne:

Akcesoria
| id | BLS0000015166 |
|---|---|
| name | Złączka IP68 - THB.391.A3A 3P |
| image |
| id | BLS0000015166 |
|---|---|
| name | Złączka IP68 - THB.391.A3A 3P |
| image |
| id | BLS0000016509 |
|---|---|
| name | CZUJNIK PIR do IVY OS |
| image | |
| id | BLS0000016510 |
|---|---|
| name | PILOT DO CZUJNIKA PIR do IVY OS |
| image | |
| id | BLS0000007739 |
|---|---|
| name | Kratka ochrona IVY OS D332 |
| image | |

