kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  ASTER PRO OPAL

ASTER PRO OPAL

Oprawa ASTER PRO (aster) to przemysowa oprawa wyposażona w najnowszej generacji ledy o największej, dostępnej na rynku, skuteczności świetlnej źródeł LED > 190 lm/W. Zastosowane ledy gwarantują najwyższą energooszczędność systemu oświetleniowego, dodatkowo żywotność źródeł LED umożliwia 35 lat pracy przy założeniu 8 godzinnej pracy na dobę! Oprawa charakteryzuje się wysoką szczelnością (IP65) oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK10). Ledy o wskaźniku oddawania barw CRI>80 umożliwiają zastosowanie opraw w halach produkcyjnych, przemysłowych, magazynowych, parkingach.

Dostępne produkty:

ASTER PRO OPAL 24W 1200

ASTER PRO OPAL 35W 1200

Strumień oprawy [lm] Moc oprawy [W] Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] Temperatura barwowa [K] CRI Karta katalogowa
ASTER PRO2 N PC OPAL IP65 840 50 1200 (BLS0000011875) 5244 35 150 4000 >80 Pobierz PDF

ASTER PRO OPAL 48W 1200

ASTER PRO OPAL 68W 1200

ASTER PRO2 N PC OPAL IP65 840 100 1200 (BLS0000011876) 10487 68 154 4000 >80 Pobierz PDF
ASTER PRO2 N PC OPAL IP65 840 97 1200 (BLS0000012150) 10487 68 154 4000 >80 Pobierz PDF

ASTER PRO OPAL 86W 1500

ASTER PRO2 N PC OPAL IP65 840 123 1500 (BLS0000012151) 13187 86 153 4000 >80 Pobierz PDF