kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  ASTER OPAL

ASTER OPAL

Oprawa przemysłowa ASTER (aster) należy do opraw sufitowych z wysoce wydajnymi źródłami światła LED. Charakteryzuje się wysoką szczelnością (IP65) oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK10). Oprawa ASTER doskonale nadaje się więc do instalacji w wilgotnych i zapylonych pomieszczeniach. Oprawa ASTER przeznaczona jest do pomieszczeń, takich jak hale, magazyny, przejścia podziemne czy parkingi. Temperatura powietrza w jakiej oprawa powinna być eksploatowana to od -25°C do +30°C.

Dostępne produkty:

ASTER OPAL 28W 1200

ASTER OPAL 38W 1200

ASTER OPAL 54W 1200

ASTER OPAL 65W 1200

ASTER OPAL 35W 1500