kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  Iluminacje Dynamiczne
P1060216

Iluminacje dynamiczne

Kolejny krok w rozwoju oświetlenia architektonicznego. Dotychczasowe rozwiązania Bee-Light wchodzą na jeszcze wyższy poziom jakości. Łączymy nasze doświadczenie w projektowaniu na arenie międzynarodowej z wielokrotnie nagradzaną, międzynarodową marką oświetlenia dynamicznego – HERA LED. Bee-Light jest jedynym partnerem HERA LED w Polsce.
Bee-Light jako zespół ekspertów stawia na współpracę z firmami, które cechują podobne standardy i cele. HERA LED składa się z inżynierów-ekspertów, architektów, techników oraz biegłego zespołu badawczo-rozwojowego. Pozwoliło to nam nawiązać współpracę na najwyższym poziomie, który owocuje kolejnymi projektami wspólnie realizowanymi.
Każdy element iluminacji dynamicznych testowany jest w niezależnych, zewnętrznych laboratoriach. Są to znane na całym świecie labolatoria : TÜV, Intertek, UL. Poza testami zewnętrznymi, iluminacje dynamiczne przechodzą szereg sprawdzianów dotyczących weryfikacji i niezawodności instalacji.
Oświetlenie architektoniczne, jakim jest iluminacja dynamiczna składa się z opraw oświetleniowych oraz urządzeń sterujących oświetleniem. Projekty iluminacji dynamicznych są wykonywane ze światowymi standardami oraz są kompatybilne z DMX512 i RDM.

Od projektu do realizacji

Projekt iluminacji dynamicznej stadionu

Zrealizowane projekty na komponentach HERA LED można podziwiać w ponad 30 krajach na całym świecie.
Są to między innymi Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Australia, Japonia oraz niebawem Polska.

Realizacja projektu iluminacji dynamicznej stadionu

Realizacje Projektów Międzynarodowych

Diamond Hill Resort Hotel

White City Hotel

Soho Night Club

Bosphorus Hotel

Emaar Square Mall

Revolution Club

Revolution Club

Park Forbes

Park Forbes

Salon Lounge Air France

Salon Lounge Air France

EXPO 2020 Dubaj

EXPO 2020 Dubaj

Film prezentujący firmę HERA LED