kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN

Home  /  Przepis na Sukces

Rożnorodność produktowa

Nasz asortyment charakteryzuje wszechstronna różnorodność kształtów, która gwarantuje dużą swobodę w kreatywnym projektowaniu oświetlenia. Zwracamy szczególną uwagę na wysokie parametry techniczne naszych opraw oświetleniowych od korpusu i elementów montażowych poprzez układy optyczne aż po same źródła światła.

Badania i innowacje

Bycie na bieżąco to dla nas za mało. Napędza nas pragnienie innowacji. Nasza codzienna praca to intensywna analiza rynku oświetleniowego, badanie trendów oraz poza szablonowe myślenie.

Eksperci w zakładzie produkcyjnym

Fizycy, technicy oświetlenia, projektanci produktów w koordynacji z inżynierami, technikami elektronikami i technologami produktu towarzyszą złożonemu procesowi rozwoju – każdy z nas ma swoją specjalistyczną wiedzę. Posiadamy własne laboratorium fotometryczne z urządzeniami pomiarowymi umożliwiającymi ciągły proces rozwoju.

Jeden zgrany zespół

Idealne połączenie oświetlenia i architektury staje się realne dzięki zespołowi marki BeeArt. Nasz zespół konstruktorów, technologów i projektantów to grupa pasjonatów wzornictwa, projektowania form, optyki oraz elektrotechniki. Ich wiedza i doświadczenie zawodowe pozwalają na szybkie wdrażanie nowych produktów spełniających Państwa wysokie wymagania.

Twoje wsparcie w oświetleniu

Uważnie słuchamy, profesjonalnie doradzamy i opracowujemy optymalne rozwiązania oświetleniowe w ścisłym kontakcie z naszymi klientami. Opieramy się na wizualizacjach oświetlenia, obliczamy energooszczędność zaproponowanej koncepcji oświetlenia, jesteśmy zawsze zaangażowani i niekonwencjonalni w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy kompetentnym partnerem po stronie klienta przez cały proces od doradztwa, przez projekt i zamówienie aż po dostarczenie towaru pod wskazany adres.