kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  ASTER PRO ALU OPAL

ASTER PRO ALU OPAL

Oprawa przemysłowa ASTER PRO2 ALU (aster) należy do opraw sufitowych ze źródłami światła LED o najwyższej możliwej skuteczności >200lm/W. Charakteryzuje się wysoką szczelnością (IP65) oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK10). Oprawa ASTER doskonale nadaje się więc do instalacji w wilgotnych i zapylonych pomieszczeniach. Oprawa ASTER przeznaczona jest do pomieszczeń, takich jak hale, magazyny, przejścia podziemne czy parkingi. Temperatura powietrza w jakiej oprawa powinna być eksploatowana to od -25°C do +30°C. Dzięki konstrukcji z aluminium z przesłoną z PC w oprawie zastosowano bardzo mocne, wydajne ledy uzyskując bardzo wysokie strumienie świetlne.

Dostępne produkty:

ASTER PRO ALU 1200

Strumień oprawy [lm] Moc oprawy [W] Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] Temperatura barwowa [K] CRI Karta katalogowa
ASTER PRO2 ALU N PC OPAL IP65 840 52 1200 (BLS0000011872) 5234 35 150 4000 >80 Pobierz PDF
ASTER PRO2 ALU N PC OPAL IP65 840 104 1200 (BLS0000011873) 10469 68 154 4000 >80 Pobierz PDF
ASTER PRO2 ALU N PC OPAL IP65 840 157 1200 (BLS0000011874) 15703 101 155 4000 >80 Pobierz PDF