ASTER PRO ALU OPAL
Oprawa przemysłowa ASTER PRO2 ALU (aster) należy do opraw sufitowych ze źródłami światła LED o najwyższej możliwej skuteczności >200lm/W. Charakteryzuje się wysoką szczelnością (IP65) oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK10). Oprawa ASTER doskonale nadaje się więc do instalacji w wilgotnych i zapylonych pomieszczeniach. Oprawa ASTER przeznaczona jest do pomieszczeń, takich jak hale, magazyny, przejścia podziemne czy parkingi. Temperatura powietrza w jakiej oprawa powinna być eksploatowana to od -25°C do +30°C. Dzięki konstrukcji z aluminium z przesłoną z PC w oprawie zastosowano bardzo mocne, wydajne ledy uzyskując bardzo wysokie strumienie świetlne.
Dostępne produkty:
ASTER PRO ALU 1200
Strumień oprawy [lm] | Moc oprawy [W] | Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] | Temperatura barwowa [K] | CRI | Karta katalogowa | |
ASTER PRO2 ALU N PC OPAL IP65 840 52 1200 (BLS0000011872) | 5234 | 35 | 150 | 4000 | >80 | Pobierz PDF |
ASTER PRO2 ALU N PC OPAL IP65 840 104 1200 (BLS0000011873) | 10469 | 68 | 154 | 4000 | >80 | Pobierz PDF |
ASTER PRO2 ALU N PC OPAL IP65 840 157 1200 (BLS0000011874) | 15703 | 101 | 155 | 4000 | >80 | Pobierz PDF |