ASTER N PC OPAL DALI IP65 830 78 1200
Indeks: BLS0000001210
Oprawa przemysłowa ASTER (aster) należy do opraw sufitowych z wysoce wydajnymi źródłami światła LED. Charakteryzuje się wysoką szczelnością (IP65) oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (IK10). Oprawa ASTER doskonale nadaje się więc do instalacji w wilgotnych i zapylonych pomieszczeniach. Oprawa ASTER przeznaczona jest do pomieszczeń, takich jak hale, magazyny, przejścia podziemne czy parkingi. Temperatura powietrza w jakiej oprawa powinna być eksploatowana to od -25°C do +30°C.
Dane mechaniczne:
Montaż | nastropowy |
Materiał | poliwęglan |
Kolor | szary |
Przesłona | PC poliwęglan opalizowany |
Odporność mechaniczna | IK10 |
Waga [kg] | 1.5 |
Wymiary | 1190 x 85 x 67 |
Dane elektryczne:
Typ źródła | LED |
Strumień oprawy [lm] | 7719 |
Moc oprawy [W] | 62 |
Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] | 125 |
Temperatura barwowa [K] | 3000 |
CRI | >80 |
SDCM (źródła LED) | 3 |
Klasa ryzyka fotobiologicznego (PN-EN 62471) | RG0 |
Klasa ochrony | I |
Stopień szczelności | IP65 |
Zasilanie | 220-240 V, 50-60 Hz |
Żywotność LED [h] | 150000 |
Lx/By | L80/B50 |
Temperatura otoczenia [°C] | -25 ÷ 30 |
Zasilacz elektroniczny | Zasilacz DALI |