kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN

Home  /  Nasz Zespół

Oto Team Bee-Light 

Najbardziej zróżnicowany przekrój specjalistów w swoich dziedzinach czyni z Nas niezastąpioną mieszankę wybuchową. Poznaj Zespół aspirujący do miana międzynarodowego lidera kreowania rozwiązań oświetleniowych.

Dział Sprzedaży

Rafał Wesołowski

CEO - Chief Executive Officer | Sales Director

Rafał od ponad 20 lat jest związany ze sprzedażą. Początkowo jako dyrektor działu sprzedaży klientów biznesowych zajmował się generowaniem zysków dla potentatów branży telekomunikacyjnej. Przez ostatnie 15 lat związany z branża oświetleniową jako dyrektor generalny osiągał sukcesy na arenie międzynarodowej budując zespoły sprzedażowe. Nastawiony na sukces, który za każdym razem osiąga wraz ze swoim zespołem.

Michał Kordala

Regional Sales Manager

Piotr Walkowiak

Regional Sales Manager

Jakub Glama

Regional Sales Manager

Przemysław Malowaniec

Regional Sales Manager

Michał Bosek

Senior Key Account Manager

Krzysztof Tomaszewski

Senior Key Account Manager

Jarosław Ochowiak

Senior Key Account Manager

Marek Lentowszczyk

Senior Key Account Manager

Adam Prokopowicz

Senior Key Account Manager

Maciej Łęgowski

Senior Key Account Manager

Jakub Grząba

Senior Key Account Manager

Dział Projektowy

Dariusz Mielczarek

Head of Lighting Engineer

Dariusz Mielczarek absolwent specjalizacji oświetlenie na wydziale elektrycznym Politechniki Łódzkiej. Od ponad 20 lat zajmuje się oświetleniem. Projektant z wieloletnim doświadczeniem handlowym. Przeprowadzał inwestora od koncepcji poprzez projekt po realizację. Trudny, nietypowy projekt z wykorzystaniem najnowszych technologii  – to zawsze wyzwanie dające radość i satysfakcję.

Marcin Ollesz

Lighting Designer

Piotr Kitliński

Lighting Designer

Andrzej Tomczyk

Lighting Designer

Michał Augustyniak

Lighting Designer

Dział Obsługi Klienta

Magdalena Gołaszewska

COO - Chief Operating Officer

Magdalena od  ponad 9 lat pracuje w branży oświetleniowej. Od samego początku związana była z działem obsługi klienta. Swoją pracowitością i zaangażowaniem udowodniła, że jest prawdziwym Tytanem pracy. Od ponad 6 lat obejmuje stanowisko dyrektorskie. Bardzo ceni sobie relacje z pracownikami i klientami. Swoją postawą udowodniła, że nie ma sprawy, której nie rozwiąże.

Monika Bielicka

Customer Service Specialist

Dział Marketingu

Łukasz Kaczmarek

CMO - Chief marketing officer

Łukasz poznał się z marketingiem ponad 8 lat temu, gdzie w rodzinnej firmie stawiał pierwsze kroki. Rozwijając swoje zainteresowania poszedł w kierunku marketingu internetowego, gdzie w jednej z największych agencji w Polsce wspinał się po szczeblach kariery współpracują z największymi markami. Strategie marketingowe, komunikacja, technologie internetowej, grafika komputerowa, reklama internetowa to wycinek całości zakresu kompetencji Łukasza. Ponad to jest to osoba otwarta na nowości oraz kontakt z drugim człowiekiem.