kontakt@bee-light.pl

+48 570 766 116

PL | EN | DE

Home  /  Nasz Zespół

Oto Team Bee-Light 

Najbardziej zróżnicowany przekrój specjalistów w swoich dziedzinach czyni z Nas niezastąpioną mieszankę wybuchową. Poznaj Zespół aspirujący do miana międzynarodowego lidera kreowania rozwiązań oświetleniowych.
 
Rafał Wesołowski

Rafał od ponad 20 lat jest związany ze sprzedażą. Początkowo jako dyrektor działu sprzedaży klientów biznesowych zajmował się generowaniem zysków dla potentatów branży telekomunikacyjnej. Przez ostatnie 18 lat związany z branżą oświetleniową jako dyrektor generalny osiągał sukcesy na arenie międzynarodowej budując zespoły sprzedażowe. Nastawiony na sukces, który za każdym razem osiąga wraz ze swoim zespołem.

Dział Sprzedaży

Michał Kordala

Regional Sales Manager

Piotr Walkowiak

Regional Sales Manager

Jakub Glama

Regional Sales Manager

Przemysław Malowaniec

Regional Sales Manager

Michał Bosek

Senior Key Account Manager

Krzysztof Tomaszewski

Senior Key Account Manager

Michał Grądzki

Key Account Manager

Marek Lentowszczyk

Senior Key Account Manager

Jakub Grząba

Senior Key Account Manager

Sylwia Plis-Zawadzka

Key Account Manager

Dział Projektowy

Dariusz Mielczarek

Head of Lighting Engineer

Dariusz Mielczarek absolwent specjalizacji oświetlenie na wydziale elektrycznym Politechniki Łódzkiej. Od ponad 20 lat zajmuje się oświetleniem. Projektant z wieloletnim doświadczeniem handlowym. Przeprowadzał inwestora od koncepcji poprzez projekt po realizację. Trudny, nietypowy projekt z wykorzystaniem najnowszych technologii  – to zawsze wyzwanie dające radość i satysfakcję.

Marcin Ollesz

Lighting Designer

Piotr Kitliński

Lighting Designer

Andrzej Tomczyk

Lighting Designer

Michał Augustyniak

Lighting Designer

Adam Bartosiak

Lighting Designer

Dział Obsługi Klienta

Magdalena Gołaszewska

COO - Chief Operating Officer

Magdalena od  ponad 10 lat pracuje w branży oświetleniowej. Od samego początku związana była z działem obsługi klienta. Swoją pracowitością i zaangażowaniem udowodniła, że jest prawdziwym Tytanem pracy. Od ponad 8 lat obejmuje stanowisko dyrektorskie. Bardzo ceni sobie relacje z pracownikami i klientami. Swoją postawą udowodniła, że nie ma sprawy, której nie rozwiąże.

Monika Bielicka

Customer Service Specialist

Dział Marketingu

Łukasz Kaczmarek

Marketing

Łukasz poznał się z marketingiem ponad 10 lat temu, gdzie w rodzinnej firmie stawiał pierwsze kroki. Rozwijając swoje zainteresowania poszedł w kierunku marketingu internetowego, gdzie w jednej z największych agencji w Polsce wspinał się po szczeblach kariery współpracują z największymi markami. Strategie marketingowe, komunikacja, technologie internetowej, grafika komputerowa, reklama internetowa to wycinek całości zakresu kompetencji Łukasza. Ponad to jest to osoba otwarta na nowości oraz kontakt z drugim człowiekiem.

Dział Eksportu

Michał Krebs

Export Manager

Dział Finansowy

Piotr Rusinowski

Chief Financial Officer

Piotr Rusinowski z finansami związany od samego początku. Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Główny Księgowy z 15-letnim doświadczeniem. Swoją przygodę rozpoczynał w biurze rachunkowym. Od 10 lat bierze czynny udział w rozwoju firm o międzynarodowym zasięgu pełniąc w nich funkcje głównego księgowego, doradcy zarządu ds finansów aż po dyrektora finansowego. Z zamiłowania podatkowiec. Uwielbia optymalizacje podatkowe a rozwiązania finansowe muszą być dopasowane do konkretnej jednostki i sytuacji ekonomicznej w jakiej się zawsze znajduje. Finanse muszą żyć w przedsiębiorstwie i ewoluować wraz z jego rozwojem.
Obsługiwane przeze mnie firmy w biurze rachunkowym którego jestem właścicielem osiągają obroty 10, 20 50 a nawet 100 mln zł.